istenmeyen yorumlar nasıl silinir


Bazen blogumuza istemediğimiz yorumlar bırakılır. İstenmeyen yorumları silmek için verdiğim yönergeleri takip etmeniz yeterli. Bu işlemi başlatmak için: Kontrol paneline girin ve yorumlar seçeneğine tıklayın. Açılan pencereden silmek istediğiniz yorumun boş karesini tıklayarak seçin, ardından altaki sil seçeneğine tıklayın ve açılan uyarı penceresinden tamam butonuna tıklayın. Bu şekilde istenmeyen yorumunuz tamamen silinmiş olacaktır.

İçeriği kaldır seçeneğine tıklarsanız yorumun içeriği silinir ve sayfanızda yorum yerinde "Bu kayıt, bir blog yöneticisi tarafından kaldırılmış." yazısı çıkar. Bu yazıyı sayfanızdan tamamen kaldırmak için yorumun yanında bulunan çöp kutusu ikonuna tıklayın, açılan pencereden "sonsuza dek kaldır" butonuna tıklayın. Ardından istenmeyen yorum tamamen silinecektir.

İstenmeyen yorumu bulunduğu sayfada bulunan çöp kutusu ikonunu kullanarak silmek isterseniz, yorumu sil butonuna tıklayın ve alta bulunan "sonsuza dek kaldırılsın mı? (Geri Alınmaz) yazısının başındaki boş kareyi (tıklayın) seçin. Bu seçeneği işaretlemezseniz "Bu kayıt, bir blog yöneticisi tarafından kaldırılmış." yazısı yine çıkar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

ctrl f tuşları ne işe yarar

nbsp nedir nasıl kullanılır

data-vocabulary.org schema deprecated uyarısı wordpress ve blogger çözümü